Vizualizace domů a bytů pro RK a developery

Chystáte se prodávat nemovitost, která je před rekonstrukcí, nebo ještě není dostavěna, a přemýšlíte, jak ji prodat za co nejvíce? Pak 3D vizualizace může být ten správný nástroj pro vás. 3D vizualizace představuje další nástroj, jak zvýšit atraktivitu nemovitosti při prodeji, přilákat větší počet zájemců a prodat tak rychleji a za co nejvíce.

 

Ceny v řádech jednotek tisíc korun a vypracování zhruba za 3-5 dní. Tyto vizualizace najdou uplatnění při prezentacích nemovitostí před rekonstrukci, ve špatném původním stavu, nebo třeba ve výstavbě.

 

Vizualizace bytu je ideálním způsobem prezentace návrhu například při rekonstrukci bytu. Díky profesionální vizualizaci získáte velmi dobrý přehled o tom, jak bude po rekonstrukci váš nový byt vypadat. Je možné vytvořit vizualizaci jednotlivých místností i celkovou vizualizaci bytu z ptačí perspektivy.

 

Galerie

Ceník

 

Máme pro vás několik variant podle toho, co potřebujete prezentovat. Liší se především počet místností a obrázků, vybavení místností, podklady které máte k dispozici, množství detailů a zařizovacích předmětů.

Vizualizace interiérů

 

 

Pohled do jednotlivých místností, vlastně  se jedná o simulaci fotografie.  Výbava bytu dle dohody.

 

 

Cena: od 1990 Kč

 

Výstup: 1 místnost 2-3 pohledy, 2-3x obrázek JPG, 1800x1200px

 

 

Vizualizace exteriérů

 

 

venkovní pohled na nemovitost - ať už se jedná o rodinný domek nebo nájemní dům.

 

 

Cena: od 1990 Kč

 

Výstup: 2-3 pohledy na nemovitost, 2-3x obrázek JPG, 1800x1200px

Objednat

 

Pokud si chcete objednat 3D půdorysy, použijte formulář vpravo, nebo nám napište na email: postmaster@tvorbastranekbrno.cz , nebo se nám ozvěte na tel. číslo 725 871 707.

 

Vyberte si variantu  a připravte si prosím podklady - minimálně ručně zakreslený půdorys bytu s rozměry, okny, dveřmi, toaletou a koupelnou.

 

My zkontrolujeme podklady a dohodneme se s vámi na platbě a po její úhradě vám zašleme objednané 3d půdorysy.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Tvorba stránek Brno, IČO 48853828, tel.: 725 871 707, email: webmaster@tvorbastranekbrno.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz