Tvorba webových stránek

           pro živnostníky a firmy

Kompletní ceník

Kompletní ceník všech dodatkových služeb a dalších prací které klientům nabízíme.

Tvorba stránek a související úkony:

 

 

WWW stránky Economy                                                     5 990 Kč

 

Jedná se o základní internetovou prezentaci pro řemeslníky, živnostníky, zkrátka pro jednotlivce.  Stránka je rozdělena na 5 samostatných bloků nebo 5 samostatných stránek. Typický obsah je: Úvod,Představení, Nabídka, Fotogalerie, Kontakt. Obsah lze samozřejmě zpracovat jinak, dle požadavků. Fotogalerie je limitována na 10 fotografií. Ukázka takovéto prezentace je umístěna zde.

 

 

WWW stránky Business                                                      9 990 Kč

 

Nejčastěji používaná internetová prezentace vhodná jak pro živnostníky a řemeslníky, tak i pro malé a střední firmy. Obsahuje 10 bloků v jedné stránce, nebo až 10 samostatných stránek, nebo jejich kombinaci. Fotogalerie obsahuje až 20 fotografií. K dispozici jsou jednoduché animované efekty - posuny textů nebo obrázků, aktivní formulář pro návštěvníky (dotazy, zanechání vzkazu atp.), interaktivní mapa s vyznačením sídla vaší firmy. Dále je možno vložit diskuzní panel aplikace Facebook, kde můžete diskutovat se svými zákazníky. Typická ukázka takovéto prezentace jsou tyto stránky.

 

 

WWW stránky Premium                                                  cena dohodou

 

Jedná se o individuální řešení, kde je cena stanovena dle náročnosti projektu. Zde patří stránky o velkém rozsahu, speciální aplikace a e-shopy.

 

 

Mobilní verze stránek                                                        +25% ceny běžných stránek

 

Běžně se stránky jinak zobrazují na počítači a jinak na malých zařízeních, např. na mobilním telefonu. Klasická verze stránek je na malém displeji mobilního telefonu špatně čitelná, velmi nepohodlně se ovládá a její načítání trvá dlouho a spotřebuje uživatelům velké množství mobilních dat. Proto vytváříme mobilní, odlehčené verze stránek, kde tyto problémy odpadají.

 

 

Psaní textů                                                                               290 Kč/A4

 

Pokud potřebujete napsat texty, rádi vám pomůžeme, budeme ovšem potřebovat minimálně základní informace.

 

 

Fotografie                                                                                 89 Kč/ks

 

Fotografie do pozadí stránek a doplňkové fotografie vám dodáme zdarma. Pokud budete potřebovat nafotit např. sídlo firmy, vaši provozovnu nebo vaše výrobky, nafotíme je kvalitní výbavou, foto upravíme, ořízneme a vyretušujeme.

 

 

Založení nového účtu na sociálních médiích           290 Kč/ks

 

Pokud si budete přát založit firemní účet na sociálních médiích Facebook, Twitter, Instagram, zařídíme za vás. Tyto služby vám umožní komunikovat se svými zákazníky, denně s nimi diskutovat, zveřejňovat fotografie, návody, nové nabídky atd. Tyto služby se zřizují na počítači uživatele - tedy u vás.

 

 

Přidání stránek do internetových katalogů               dohodou

 

Doporučujeme přidat vaše stránky do několika základních katalogů a vyhledávačů - Seznam, Google atd. Katalogy slouží návštěvníkům internetu k hledání obsahu, proto je důležité být registrován alespoň v několika základních.

 

 

 

Další služby:

 

 

Zřízení domény                                    490 Kč/rok + 290 zřizovací poplatek

 

Vaše nové stránky budou potřebovat webovou adresu, např. www.firmaxyz.cz .  Je to taková vaše SPZ. Této adrese se také říká doména a je nutno ji objednat a také každý rok zaplatit. Volba správné domény je polovina úspěchu na internetu. Při výběru vám poradíme.

 

 

Zřízení hostingu                                   490 Kč/rok + 290 zřizovací poplatek

 

Aby byly vaše stránky dostupné a lidé je na internetu mohli vidět, musí být umístěny na speciálním serveru. Této službě se říká hosting a platí se jednou ročně. Pro naše klienty vybíráme hostéry podle kvality a ceny.

 

 

Cestovné                                                   9 Kč/km

 

Pokud za vámi pojedeme mimo Brno, bude nutno cestu zaplatit......

 

 

 

Všechny ceny jsou bez DPH - nejsme plátci DPH.

 

Tvorba stránek Brno, IČO 48853828, tel.: 725 871 707, email: webmaster@tvorbastranekbrno.cz

SEO webu sledují SEO nástroje.cz